≫

Bivši golman Partizana primio 6 komada, golčina Marušića u pobedi Lacija (VIDEO)

Lukač imao velikih problema na gostovanju u Sevilji

• 13

Golman Ahisara Milan Lukač, inače nekadašnji čuvar mreže Partizana, želeće što pre da zaboravi gostovanje Sevilji u okviru Lige Evrope.

Lukač je za 90 minuta primio čak šest golova, a za dva je direktni krivac - 6:0!

Najpre za onaj treći u 35. minutu, kada je postigao autogol posle šuta Kvinsija Promesa, a zatim i kod šestog gola kada je zaplivao u prazno i dozvolio Merkadu da se upiše u listu strelaca.

Prethodno je u 7. minutu primio evrogol, dok dva minuta kasnije nije uspeo da odbrani penal. Zatim je i u 50. i 60. minutu morao da vadi loptu iz mreže.

Pogledajte golove:

Olimpik iz Marselja i Lacio su na Velodromu odigrali jedan od derbija 3. kola LE, a gostujući tim je slavio rezultatom 3:1.

Lacio je vodio sa 2:0, zatim se domaći tim vratio u igru, da bi pobedu Rimljanima doneo rezervista Adam marušić u finišu meča.

Sergej Milinković Savić je igrao svih 90 minuta za Lacio, dok je Nemanja Radonjić presedeo na klupi Marselja.

Vidi je sa 2:0 savladao PAOK u gostima, a Aleksandar Prijović je za domaćina igrao u drugom poluvremenu.

Čelsi je trijumfovao sa 3.1 z het-trik Loftus - Čika, dok je Ajntraht pobedio Apolon rezultatom 2:0. Strelac je bio i Filip Kostić.