≫

Pogba se izblamirao, pa pokrenuo Junajted: Gol i asistencija Francuza za veliku radost Murinja (VIDEO)

Junajted savladao Everton rezultatom 2:1

• 0

Navijači Mančester junajteda s vremena na vreme gube strpljenje čekajuči da Pola Pogba "proradi" i opravda 100 miliona evra koje je klub uložio kad ga je dovodio.

Nije se proslavio Francuz ove sezone, nema njegovog očekivanog doprinosa, pa ekipa posrće, a Pogba je navijače ponovo iznervirao jednim udarcem na meču protiv Evertona.

Ugostili su "Đavoli" ekipu iz Liverpula, a Francuz se "pobrinuo" da dobro nasmeje sve na stadionu: njegov udarac sa dvadesetak metara završio je - u autu!

Sam se sebi smejao zbog, najblaže rečeno, komično izvedenog šuta.

Pogledajte kako je nespretno zahvatio loptu i poslao je tamo gde niko nije očekivao.

Ipak, iskupio se nešto kasnije za ovaj kiks Francuz. Dao je gol za 1:0 u 27. minutu, ali tek iz odbitka posle penala.

Zatim je bio i asistent kod gola Antonija Marsijala na početku drugog poluvremena, da bi Sigurdson sa bele tačke u 77. minutu doneo neizvesnost.

Ipak, Junajted je na kraju slavio rezultatom 2:1. Svih 90 minuta igrao je i Nemanja Matić koji je dobio žuti karton.