Dao autogol, pa akrobatskim potezom u 91. minutu postao heroj Milana: Tragičar postao heroj na San Siru! (VIDEO)

Alesio Romanjoli doneo je tri boda ekipi Đenara Gatuza sjajnim golom u sudijskoj nadoknadi

• 0
Slavlje fudbalera Milana i neverica među igračima Đenove; Foto: Tanjug/AP

Fudbaleri Milana slavili su protiv Đenove sa 2:1 u poslednjoj utakmici 10. kola Serije A, spektakularnim golom Alesija Romanjolija u 91. minutu.

Štoper Rosonera zatresao je mrežu gostiju, nakon što je prethodno u 56. minutu postigao autogol i doneo Đenovi Izjednačenje.

Milan je od 4. minuta vodio sjajnim golom Susa, a na kraju je strepeo za pobedu, ali je Romanjoli od tragičara postao junak.

On je iskoristio nešto slabije ispucavanje golmana Đenove Radua, i akrobatskim šutem doneo je ekipi Đenara Gatuza trijumf i veliko slavlje na San Siru.

Milan posle ove pobede ima 18 bodova i na deobi je četvrtog mesta sa Laciom.