≫

Pogledajte bombe Pavkova protiv Liverpula koje su odjeknule širom Evrope! (VIDEO)

Viceprvak Evrope bio je na kolenima posle goleade fudbalera Zvezde

• 17

Fudbaleri Crvene zvezde  sa 2:0 pobedili su  Liverpul u meču 4. kola grupne faze Lige šampiona.

Junak crveno-belih je Milan Pavkov, strelac oba gola o kojem sada priča fudbalska Evropa.

Pavkov je u razmaku od samo 5 minuta prvo glavom, posle kornera, zakucao loptu u mrežu za 1:0 i delirijum na tribinama. Pogledajte pogodak u videu na početku teksta.

Samo 5 minuta kasnije loptu je miljenik Delija dobio na nekih 25 metara od gola Redsa, izdržao dva jaka duela i poslao pravu bombu u mrežu golmana Alisona za potpunu nevericu engleskih fudbalera i trenera Jirgena Klopa!

Koliko je Pavkov šokirao protivnike pokazuje i izraz lica nemačkog trenera koji je samo mogao da se nasmeje, a ruku na srce, i uživa u fudbalskoj magiji zvezdinog napadača.