Prijović rešeta i dalje: Srbin učvrstio PAOK-u lidersku poziciju, na redu je 1. mesto liste strelaca (VIDEO)

Ne staje Prijović posle sjajne partije u reprezentaciji Srbije

• 1

Aleksandar Prijović potvrdio je odličnu formu u novoj pobedi PAOK-a.

Naš reprezentativac je bio strelac prvog gola u 47. minutu meča na Tumbi, pošto je Ksanti odolevao jako dugo velikom naletu crno-belih iz Soluna.

Vijeirinja je centrirao idealno na glavu, a konačan rezultat postavio je Maurisio u 65. minutu meča za 2:0.

Inače, PAOK je u pol poziciji u borbi za titulu sa 29 bodova iz  11 mečeva, Atromitos ima 24 boda iz 10 mečeva, Olimpijakos 20 iz 10 utakmica.

Na listi strelaca, Prijović polako grabi ka vrhu, ima sedam golova baš kao Slovak Jendrišek iz Ksantija, prvi je Kuluris iz Atromitosa sa osam pogodaka.