≫

De Hea spasio gol i Murinja najboljom intervencijom sezone (VIDEO)

Španac je nestvarnom intervencijom spasio Murinja i svoj tim neprijatnosti protiv Jang Bojsa

• 7

Žoze Murinjo moraće, džentlmenski, da časti ručkom Maruana Felainija i Davida De Heu, dvojicu najzaslužnijih za to što je Junajted bukvalno "preživeo" meč sa Jang Bojsem i plasirao se u osminu finala Lige šampiona.

Belgijanac je bio strelac jedinog gola u 91. minutu, za pobedu od 1:0, a Španac glavni akter najspektakularnijeg poteza na utakmici, možda i čitavog kola.

Pokazao je De Hea klasu u 70. minutu, uspeo da se pruži i zaustavi loptu na gol-liniji u trenutku kada su je svi na stadionu videli u mreži.

Pogledajte i sami koliko je to bila čudesna intervencija jednog od najboljih golmana sveta.