Šest golova, tri preokreta, dva penala i led na terenu: Super liga nije mogla bolje da počne! (VIDEO)

Bačka i Napredak su sjajno otvorili ovo 18. kolo

• 1

Bolji početak 18. kola Super lige Srbije nismo mogli da zamislimo! Šest golova, tri preoktera i nekoliko odličnih poteza videli smo na meću između Bačke i Napretka koji su, na kraju podelili bodove - 3:3!

Videli smo i dva penala za Bačku kod kojih ništa nije bilo sporno, ali jeste u 87. minutu kada je Napredak isto tražio udarac sa bele tačke.  Enver Alivodić je oboren, kontakta je bilo, ali je sudija Ilija Brdar dao žuti karon zbog simuliranja igraču gostujućeg tima. Dao ga je i Vuliću, kapitenu Napretka, koji je najviše protestvovao zbog ovakve odluke kontroverznog Brdara.

Pomenuti Vulić je i otvorio goleadu u 12. minutu kada je maestralno prevario Zogovića, ali je Bačka izjednačila golom Bajića iz penala samo šest minuta kasnije.

U 58. je Čeković preokrenuo rezultat, ali su potom viđena dva gola Eskića i Vukanovića za 2:3. Međutim, Napredak vođstvo nije sačuvao ni 120 sekundi. Boranijašević je nesmotreno napravio faul, a Bajić je još jednom bio precizan sa bele tačke.

Trener Napretka Milorad Kosanović nije bio zadovoljan bodom Foto: youtube/printscreen/Volim Sport TV

Napredak je do kraja, sem tog spornog detalja, imao još jednu priliku za 4:3, ali je lopta prohujala pored stative.

- Nisam zadovoljan bodom i igrom, jerm moramo mnogo bolje. Dobili smo golove iz dva penala, promašili smo puno šansi. Nismo imali igru kakvu je trebalod a imamo. Bilo je dosta grešaka. Možda zato i što je bilo hladno, led je počeo da se hvata - rekao je trener Napretka Milorad Kosanović posle meča.

Kruševljani su ostali na 5. mestu sa 32 boda, dok je Bačka na 11. sa 17 bodova.