Kardif pobedio golom koji će sigurno ući u izbor za najlepši u Premijer ligi (VIDEO)

Preokret u Velsu - kladioničarskim rečnikom iz 2 u 1

• 0

Fudbaleri Kardifa pobedili su ekipu Vulverhemptona rezultatom 2:1 (0:1) u uvodnom meču 14. kola Premijer lige Engleske.

Junak trijumfa bio je Džunior Hojlet koji je u 77. minutu potvrdio preokret Velšana, i to na kakav način.

Jednu odbijenu loptu samo je pokušio iskosa sa leve strane i smestio u rašlje golmana Vulvsa. Nema sumnje da će njegov gol ući izbor za najlepši u Premijer ligi ove sezone.

Prethodno je Gunarson u 65. minutu iskoristio nepažnju odbrane gostiju i tako anulirao gol Doertija iz 17. minuta.