≫

Ma, da li je ovo moguće?! Liverpul u 96. minutu dao najkomičniji gol sezone, srušio Everton u gradskom derbiju! (VIDEO)

Potpuno je neverovatno kako su "crveni" uspeli da dođu do pogotka, tragičar gostiju reprezentativac Pikford

• 2
Verovali ili ne, ova lopta se vratila u polje; Foto: AP/Tanjug

Liverpul je bio na pragu remija bez golova sa gradskim rivalom Evertonom, a onda se desio rasplet dostojan Riplija!

Potpuno neverovantim spletom okolnosti ekipa Jirgena Klopa je pobedila i osvojila tri boda za nastavak "tesne" šampionske trke sa Mančester sitijem - 1:0!

Junak meča bio je rezervista Divok Origi koji je duboko u nadoknadi vremena, čak i posle predviđenih četiri dodata minuta, "ni kriv, ni dužan" savladao Džordana Pikforda, tragičara utakmice.

Tekli su bukvalno poslednji trenuci utakmice, Liverpul je očajnički tražio gol, posle slobodnog udarca i odbitka Van Dajk je nekontrolisano zahvatio loptu, toliko traljavo da je, razočaran ishodom svog poteza krenuo da trči nazad, a onda...

... lopta je u visokom luku padala na prečku Pikfordovog gola, golman Evertona nije najbolje procenio njen let pa je intervenisao i vratio je u igru, što je bila kobna greška: lopta je odskočila o prečku, a Origi spremno sačekao da mu padne na glavu.

Ostalo je istorija, kako kažu.

Pogledajte neverovatnih desetak sekundi pred golom Evertona, erupciju "Enfilda" posle gola Origija i neopisivo slavlje Jirgena Klopa.