Nišlije održale razliku u odnosu na Partizan! Radnički tek sa igračem više iz penala slomio Voždovac

Burno je bilo u superligaškom karavanu

• 4

U mečevima 19. kola Superlige, pobede su zabeležili Radnički Niš i Čukarički.

Bivši napadač Crvene zvezde Ognjen Mudrinski sa dva gola je potvrdio sjajnu formu na Banovom Brdu, uz Kajevića je doneo 3:0 Čukaričkom protiv Bačke, pa je izjednačen sa Mohamedom Benom na 3. mestu liste strelaca sa osam pogodaka.

Radnički Niš održao je iskorak ispred pratilaca na drugoj poziciji tabele, iako nije bilo lako protiv Voždovca.

Tek posle crvenog kartona Iliću iz Voždovca u 58. minutu, Stanisavljević je sa iz penala malo kasnije doneo ceo plen Radničkom.

Vojvodina je vodila protiv Mačve od 27. minuta, ali je u 87. ispustila ceo plen, jer je Jovanović dao gol i odneo bod u Šabac.

Mladost je iskoristila dobar zalet posle remija  sa Partizanom, pa je  u Lučanima palo i Dinamo Vranje sa 2:0.