≫

Luka dao jedan od lepših golova u Engleskoj, Šmajhelu nije pomogla ni parada, ni genetika... (VIDEO)

Srbin na sjajan način matirao danskog golmana, doneo pobedu Palasu od 1:0, Eriksen junak Totenhema

• 6

Luka Milivojević vodi Kristal Palas ka sigurnijoj zoni, i to radi u velikom stilu.

Srpski fudbaler koji je trenutno "na ledu" kod selektora Krstajića, postigao je efektan gol protiv Lestera za pobedu od 1:0, jedan od lepših od kada je u Engleskoj.

Pogodak dobija dodatno na težini i važnosti, jer je uspeo da savlada sjajnog Kaspera Šamajhela, neprikosnovenog danskog čuvara mreže i nezamenjive "jedinice" Lisica.

Majstorski je Milivojević poslao "kiflu", Šmajhel je očekivao udarac u bliži ugao, a lopta je otišla na drugu stranu, pa je zakasnela reakcija Danca samo ulepšala trenutak.

Bravo za Luku!

U 39. minutu dogodio se prelomni trenutak meča, Luka je na kraju bio i jedini strelac i kao takav junak pobede svog tima, koji vodi borbu za opstanak u eliti.

Sa njim će ta borba, vidimo, biti mnogo lakša.

Junak dana, ali iz persepktive navijača Totenhema je Kristijan Eriksen; I on je, poput Milivojevića, bio strelac jedinog gola na utakmici, samo što je njegov stigao u 91. minutu!

Barnli je dugo odolevao u Londonu protiv "Pevaca", izgledalo je da će uspeti u nameri da se odbrani, međutim usledila je akcija Kejna i Eriksena, dodavanje prvog i egzekucija drugog, za delirijum navijača Totenhema.