≫

Kad nije Jović, onda je Gaćinović, kad nije Gaćinović, onda je Kostić - i gol i asistencija! (VIDEO)

Srbi "guraju" Ajntraht iz nedelje u nedelju

• 3

Fudbaleri Ajntrahta prekinuli su mini-niz od dva poraza, pobeđen je Bajer iz Leverkuzena 2:1, uz najveći doprinos jednog od trojice srpskih igrača u ekipi, Filipa Kostića

Sada je na njega došao red da pokaže koliko ume, posle višenedeljnih bravura Jovića i Gaćinovića.

Kostić je trijumfu doprineo asistencijom za Da Kostu u 28. minutu, jednostavno je "spojio" saigrača sa golom, a to isto je njega sačekalo u 57. minutu - savršeno proigravanje.

Haler je odradio najveći deo posla, ubacio na peterac, odakle je Kostić prvim dodirom matirao golmana gostiju.

Sigurnih 2:0 obradovalo je navijače, domći tim je imao pobedu "u rukama", doduše trebalo je uložiti veliki napor da se ona sačuva pošto je Belarabi u 65. minutu prepolovio prednost Ajntrahta.

Srećom po tim iz Frankfurta i more njihovih navijača, rezultat se nije menjao do kraja.

Za Ajntraht je, pored Kostića, u sastavu koji je počeo meč bio i Gaćinović, dok je Jović ušao u drugom poluvremenu umesto Rebića.