≫

Kakva dva gola Dinama iz Vranja: Prvi u Barsinom stilu, drugi je jedan od najsmešnijih u sezoni (VIDEO)

Vranjanci su upisali prvi trijumf na strani

• 2

Tek u poslednjem kolu pred odlazak na zimsku pauzu, fudbaleri Dinama iz Vranja uspeli su da ostvare prvu pobedu u gostima! Dovoljno da se kod navijača ovog kluba probudi nada da bi na proleće mogli da sačuvaju superligaški status.

Vranjanci su pobedili Zemun u Gornjoj Varoši rezultatom 2:1, uz dva krajnje čudna gola.

Prvi je bio u stilu Barselone: mat u četiri poteza i peta za pogodak Mladana Stevanovića u 45. minutu. Drugi je usledio 20 minuta kasnije kada je Davor Nedeljković ''opalio'' sa 20 i kusur metara, a lopta odskočila na petercu i završila u mreži.