≫

Sergej se slomio posle gola: Srbin briznuo u plač tokom utakmice, izbacio iz sebe sve mu se skupljalo! (VIDEO)

Reprezentativac Srbije dao je gol za Lacio u pobedi nad Kaljarijem

• 8

Fudbaleri Lacija pobedili su Kaljari sa 3:1 u 17. kolu Serije A, a konačno je Sergej Milinković Savić uspeo da postigne gol i da prekine golgeterski post koji je trajao 15 utakmica!

Srpski reprezentativac je dao prvi gol za Lacio u 12. minutu, kada je iskoristio jednu odbijenu loptu i zakucao je u mrežu golmana Kaljarija.

Odmah posle gola, Sergej je briznuo u plač, pokrio rukama lice, dok su saigrači priči da ga teše i da mu ujedno čestitaju na golu.

Poslednjih dana Sergej je trpeo žestke pritiske, bio je i na udaru sopstvenih navijača, a zbog krize u igri dešavalo se i da presedi meč na klupi, a i cena mu je na tržištu drastično pala u odnosu na ono što se nekada procenjivalo - da su neki klubovi spremni da daju i 150 miliona evra za njega.

Preostala dva gola za Lacio dali su Aćerbi u 23. minutu i Lulić u 67. minutu, dok je Kaljari uspeo da postigne utešni gol sa bele tačke u 92. minutu i tako postavi konačan rezultat.

Lacio je posle ova tri boda pretekao Milan na tabeli, ali Rosoneri imaju meč manje, dok je kaljari na 13. poziciji.

Пласман обезедио Sofascore резултати уживо

Ekipa iz Rima u narednom meču igra na gostovanju Bolonji 26. decembra, dok Kaljari dočekuje Đenovu istog datuma.