≫

Pogba procvetao posle Murinja, Junajted igra kao u najboljim danima! Pala je lagana "četvorka" za delirijum "Old Traforda" (VIDEO)

Francuz je već prevazišao učinak viđen pod Murinjom, vodio saigrače do treće uzastopne pobede

• 3

Fudbaleri Mančester junajteda igraju bajkovito posle odlaska Žozea Murinja - vezali su i treću pobedu, protiv Bornmuta 4:1!

Briljirao je Pol Pogba koji je u novi trijumf čete Ole Gunara Solskjera "ugradio" dva gola i asistenciju.

Nisu se idealno slagali Francuz i Portugalac, a koliko se opustio posle njegovog otkaza, svedoči i činjenica da je na tri meča kod Olea Gunara Solskjera dao već četiri gola!

Mnogo je aktivniji, agresivniji i slobodniji u igri, što je pokazao na startu meča, ušunjao se u peterac i iskoristio pas Rašforda za 1:0, a zatim je postigao pogodak i za 2:0 udarcem glavom.

Inače, u ovoj sezoni, Pogba je pod Murinjom dao tri gola na 14 mečeva Premijer lige, odnosno na 17 poslednjih utakmica ukupno mu je ovo učinak.

Takođe, na tri meča sa Solskjerom, Pogba je zabeležio i tri asistencije!

Na 3:0 povisio je takođe "raspucani" Rašford u finišu poluvremena, a odgovorio Ejk nedugo potom postigavši počasni gol za goste.

Nastavak meča doneo je rutinu Junajteda, a tačku na goleadu stavio je Romelu Lukaku u akciji sa Pogbom, koji je asistirao, a Belgijanac matirao Begovića za sjajnih 4:1 preporođenih Đavola.

Naredni meč, već drugog januara, Junajteda igra u Njukaslu.

Markus Rašford matira Begovića Foto: Tanjug/Ap