≫

Manitu bi mu pozavideo: Komentator u transu urlao kao Indijanac posle gola Đurđevića! (VIDEO)

Gol Đurđevića uzrokovao je lavinu emocija kod presrećnog komentatora

• 1

Ekipa Sportinga iz Hihona poražena je danas na svom terenu od Saragose rezultatom 2:1u okviru 20. kola španske Segunde

Srpski internacionalac Uroš Đurđević predvodio je napad domaćeg tima, a 18. minutu meča doveo je svoj tim u vođstvo na oduševljenje navijača, ali i komentatora koji je potpuno poludeo.

Doslovce, komentator je u maniri navijača urlikao oduševljen golom Srbina.

Kako je sve izgledalo na licu mesta pogledajte u videu:

Ipak, Đurđevićev tim, kao i koemntator, morali su da se pomire sa porazom jer su gosti iz Saragose preokrenuli golovima Munjoza u 27. i Gutija u 39. minutu meča.