PSŽ jeste izgubio, ali je Nejmar uradio nešto što mu nikad do sada nije uspelo u dresu Svetaca (VIDEO)

Brazilac napokon dao gol glavom...

• 1

Neočekivan poraz doživeli su fudbaleri Pari Sen Žermena na svom terenu od Gengana (2:1), i na taj način su učešće u Liga Kupu završili već u četvrtfinalu.

Međutim, Nejmar će ovaj susret na Parku prinčeva pamtiti po tome što je postigao prvi gol glavom za PSŽ otkako je obukao dres ovog kluba.

Od avgusta 2017. godine, Brazilac je ukupno učestvovao u 70 golova na 51 meču za PSŽ u svim takmičenjima. Dao ih je 46, a asistirao je 24 puta.

Nejmar je protiv Gengana postigao pogodak u 63. minutu za 1:0, ali su gosti u poslednjih 10 minuta dali dva gola iz penala za preokret. Zanimljivo, imali su i jedan penal u 61. minutu koji su promašili.