≫

Krstičić sa klupe debitovao za AEK: Ušao je u igru kada je već sve bilo rešeno

Šampion Grčke je slavio sa 4:0 na gostovanju protv Janjine

• 0

Nenad Krstičić debitovao je za AEK u utakmici 16. kola Superlige Grčke. Srpski fudbaler je na gostovanju protiv Janjine, gde je šampion Grčke slavio sa 4:0, odigrao 21 minut, pošto je ušao sa klupe u 69. minutu igre umesto Anastasiosa Bakasetasa.

AEK je već u prvom poluvremenu rešio sve dileme oko ishoda utakmice, pošto su već do tada vodili sa 4:0. Prvi gol dao je Mantalos sa bele tačke, drugi je bio autogol Aleksiosa Mihaila, da bi u samom finišu prvog dela igre Ezekijel Ponse dao dva gola i rešio meč.

AEK u narednoj utakmici dočekuje Asteras Tripolis u direktnoj bici za treće mesto, 20. januara od 18.30 i to će biti prilika za Krstičića da prvi put zaigra u Atini pred svojim navijačima.