≫

Šok u Madridu: Atletiko u 88. minutu ispao iz Kupa, Real izgubio od Leganjesa (VIDEO)

Jorgandžije odigrale 3:3 sa Đironom na svom terenu

• 0

Remi protiv Đirone u 1. meču 1/8 finala Kupa Kralja, kada je trebalo da pregaze rezervni tim protivnika, skupo je koštao igrače Atletika iz Madrida koji su završili svoje učešće u pomenutom takmičenju.

I to posle gola u 88. minutu koji je postigao Dumbija za konačnih 3:3 na Vandi Metropolitano!

Dva puta je domaći tim vodio na ovom meču. Kalinić je pogodio u 12. minutu, da bi Fernandez izjednačio na 1:1 u 37. minutu.

Zatim su gosti u 59. preko Stuanija preokrenuli i bacili Jorgandžije u veliki problem. Grizmanu i ekipi su trebala dva gola, a upravo je Francuz dao za 3:2 u 84. minutu. Prethodno je Korea u 66. poravnao na 2:2.

Ipak, kada se činilo da će Atletiko među osam najboljih u Kupu, bivši igrač CSKA se najbolje snašao u petercu i doneo veliku radost gostima.

Real je poražen od Leganjesa u gostima rezultatom 1:0, ali je ''kraljevski klub'' prošao dalje zbog ubedljivog trijumfa u prvom meču (3:0).

Strelac jedinog gola za domaćine bio je Braitvait na isteku pola sata igre.