≫

"Ronaldovska bomba" Kazemira bacila Madriđane u trans, Real se budi (VIDEO)

Madriđani došli do pobede u završnici utakmice sa Seviljom

• 0

Real i Sevilja od 1993. godine nisu odigrali meč bez pobednika, a "tradicija" se nastavila i u subotu popodne u Madridu gde je "Kraljevski klub" obradovao svoje navijače pobedom od 2:0 i probojem na treće mesto Primere.

Strelci za ekipu Santijaga Solarija bili su Kazemiro u 78. minutu i Luka Modrić u drugom minutu nadoknade.

Ono što će se definitivno pamtiti sa ove utakmice, uz pobedu Reala, je fenomenalan pogodak Kazemira kojim je Real "otključao bravu" Andalužana u poslednjih desetak minuta.

Sa blizu 30 metara Brazilac je raspalio po lopti, bio je savršen udarac, pa ni fenomenalna parada golmana gostiju nije pomogla da se spreči najgore po Sevilji u toj situaciji. Malo je reći da su tribine eruptirale posle izuzetnog pogotka koji je ne tako davno uglavnom izbodio samo Kristijano Ronaldo.

Pogledajte potez Kazemira koji je razgalio Realovu publiku.

Sevilja je na 0:1 desetak minuta pre kraja bila u bezizlaznoj situaciji, nije više bilo prostora za kalkulaciju, pa je sa mnogo više rizika nastupala na polovini rivala, međutim drugi gol gosti nisu primili iz kontre, već pssle kardinalnog kiksa defanzivne linije.

Pogrešio je odbambeni igrač Andalužana, izgubio loptu u kritičnoj zoni, a zvanično prvi igrač sveta iskoristio "poklon" da stavi tačku na pobedu Madriđana.