≫

Tadić rešeta, pa ne zna da stane: Dva gola za tri minuta u režiji našeg majstora! (VIDEO)

Ajaks sjajan na krilima Tadića

• 3

Nije ni čudo što su Kinezi odlepili za Dušanom Tadićem, pa se spominju basnoslovne cifre za njegov transfer.

Jedan od lidera naše reprezentacije dao je dva gola za poluvreme protiv Herenvena do 3:1, a drugi je plod lepe akcije u kojoj je Dušan sjajno povukao loptu, razmenio dupli pas, pa ušao u 1 na 1 sa golmanom za rutinsku egzekuciju.

Inače, na vrhu će, u slučaju pobede, Ajaks i PSV biti izjednačeni sa 49 bodova, pošto je PSV zemizirao sa Emenom sa 2:2.

Na listi strelaca, Tadić je t reći sa 12 golova uz šest asistencija, prvi je De Jong sa 15 golova, Sol iz Viljem Tela je drugi sa 13 pogodaka.

Brzo je postao lider Ajaksa, pitanje je samo da li će klub biti imun na milionske ponude koje se samo ređaju za potpis iz daleke Kine...