≫

Leganes mučio Barsu, presudio kontroverzan gol: Suarez nokautirao golmana i prelomio meč, sudije zanemele! (VIDEO)

Sve je drugačije kada je Leo na terenu

• 2

Fudbaleri Leganesa dobro su namučili Barselonu na Kamp Nou, ali su na kraju otišli pognute glave - 3:1.

Barsa je u 20. kolu Primere trijumfovala protiv Leganesa, a 32. minut je tek doneo vođstvo preko Dembelea.

Alba je asistirao sa levog krila, lepo jew uposlio talentovanog fudbalera, koji je iz prve vrhunski namestio nogu za vođstvo.

Hladan tuš viđen je u 57. minutu, Braitvajte je proklizao na petercu i poslao loptu u mrežu, a egal je trajao dok nije osvežena ekipa Barse.

Alenu, Artura i Dembelea su zamenili Mesi, Rakitić i Malkom, pa su malo kasnije svi na stadionu odahnuli.

Prvo je u 72. minutu Suarez zatresao mrežu, Mesi se nadovezao u nadoknadi, ali će se sigurno dugo pričati o golu koji je postigao Urugvajac. posle odbrane golmana Kueljara, on se zakucao u nesrećnog čuvara mreže i faulirao ga, pri čemu je zatresao mrežu.

Ipak, pogodak je priznat, a katalonski gigant je nastavio da juriša ka pobedi i tituli. Pamtiće se i peh Dembelea, koji je ipak zbog povrede zamenjen.