≫

Ronaldo, možeš ti to daleko bolje: Kristijano promašio penal i izgubio opkladu sa Alegrijem! (VIDEO)

Nije uspeo da ispuni svoju obavezu...

• 0

Fudbaleri Juventusa pobedili su Kjevo sa 3:0, uz promašeni penal Kristijana Ronalda.

Košta je u 13. minutu načeo goste projektilom sa distance, Džan se nadovezao pred poluvreme nakon bravure asistenta Dibale, a 52. minut nije bio taličan po Kristijana Ronalda.

Portugalcu je tada pročitao šut golman Sorentino, što je obradovalo saigrače Ivana Radovanovića i Nenada Tomovića.

Filip Đorđević grejao je klupu Kjeva, kao i Strahinja Tanasijević,a Rugani je postavio konačan rezultat u 84. minutu.

Inače, trener Juventusa Masimilijano Alegri se svojevremeno našalio kako Ronaldo mora da pogodi sve penale kako bi mu se oprostilo izbacivanje Stare dame iz Lige šampiona prošlog leta, upravo iz penala koji je Portugalac izveo.

Žaliće sigurno Ronaldo zbog propuštenog, i dalje je izjednačen sa Zapatom iz Atalante i Kvaljarelom iz Sampdorije, imaju po 14 golova u Seriji A.