Ovaj Mančester je neuništiv! Arsenal je osma "recka" u Solskjerovom nizu! (VIDEO)

"Đavoli" pobedili 3:1 i prošli u narednu fazu FA Kupa

• 1

Zaleteo se Mančester Junajteda sa Ole Gunarom Solskjerom - i ne staje!

Novu pobedu pod norveškim trenerom, osmu zaredom od kad je seo na klupu, a Murinjo otišao, Junajted je upisao u Londonu protiv Arsenala u okviru FA Kupa - 3:1 (2:1).

Pobednički mentalitet usadio se u glave igrača sa "Old Traforda", sada pucaju od samopouzdanja koje im se ugasilo sa Murinjom, a meč sa Arsenalom praktično su rešili u dva minuta.

U obe situacije Lukaku se istakao kao asistent, a Sančez i Lingard bili strelci (31. i 33. minut).

Sjajno je Belgijanac uposlio saigrače, a ovima ostao lakši deo posla u situacijama pred Peterom Čehom.

Lukaku je, uz dve asistencije, zabeležio i jedan nokaut: Košelnom se posle sudara sa Belgijancem dugo ukazivala pomoć Foto: Tanjug/Ap

Nisu "Tobdžije" klonule, do poluvremena je vraćena rezultatska neizvesnost koju su režirali Remzi kao asistent i Obamejang kao strelac gola za nadu ekipe Unaja Emerija.

U nastavku, Junajted je sačuvao prednost, a još jednim golom u režiji Marsijala stavio tačku na novu pobedu u nestvarnom nizu od dolaska norveškog trenera, koji polako ali sigurno postaje prvi kandidat za stalan posao u Junajtedu.

Pogledajte gol Marsiala kojim su gosti potvrdili pobedu u Londonu i prolaz u narednu fazu FA Kupa