Milvol dao gol rukom, njegov menadžer urlao: Ugasite j***ni ekran na stadionu! (VIDEO)

Komična situacija na stadionu Nju Den u Londonu

• 0

Trener Milvola Nil Heris viče jedno, mendažer Evertona Marko Silva drugo u trenuku kada Kuper u 75. minutu daje gol za 2:2 u šesnaestini finala FA kupa. Milvol je eliminisao Everton sa 3:2, ali je meč obeležen kontroverzom baš iz 75. minuta. Sudije nisu videle da je Džejk Kuper gol za izjednačenje Milvola dao rukom.

Pošto u FA kupu nema VAR tehnologije, u trenutku kada je Kuper dao gol, Silva je tražio od sudija da ponovljeni snimak sa velikog ekrana upotrebe kao VAR.

Istovremeno, Nil Heris je urlao "Gasite j***ni monitor". Gol je na kraju ipak priznat, a Milvol je dvadeset minuta kasnije, golom Marija Valasa šokirao Everton i eliminisao ga iz FA kupa.