≫

Solskjerov Junajted ne gubi ni izgubljenu utakmicu! (VIDEO)

Đavoli, posle 0:2, stigli do 2:2 sa Barnlijem golvima u poslednjih pet minuta, Siti poražen u Njukaslu

• 0

Mančester junajted je nepobediv i posle devet utakmica od dolaska Ole Gunara Solskjera na klupu tima sa "Old Traforda" - a bio je tako blizu poraza!

Barnli je "bacio na kolena" Đavole usred Mančestera, vodio 2:0 golovima Barnsa i Vuda do 87. minuta, ali kući nosi samo bod: Pogba i Lindelof pobrinuli su se da oreol nepobedivosti ostane uz ime norveškog trenera.

Francuz je novim golom (osmim pod Solskjerom), iz penala, prepolovio vođstvo rivala, a rezervista Lindelof je u drugom minutu nadoknade uspeo da dovrši akciju nakon što je golman gostiju Hiton bravurozno odbranio udarac Sančeza.

Lindelof je bio najbolje pozicioniran nakon odbrane, nije bilo nijednog igrača Barnlija uz njega, ali ni tada nije najjednostavnije pogodio, pošto je Hiton u ležećem položaju skoro uspeo da odbrani i taj udarac. Nije imao sreće, lopta ga je pogodila i odsela u mreži.

Epilogom dela utakmica 24. kola najviše se raduju navijači Liverpula - zbog ishoda one koja se igrala u Njukaslu.

Tamo je Mančester siti izgubio možda i krucijalne bodove u borbi za titulu, poražen je 2:1, i to posle preokreta u režiji Rondona i Ričija (penal) u drugom poluvremenu, nakon što je Aguero pogodio za 0:1.

Šokantan je ovo bio ishod po "Građane" koji sada, sa utakmicom više, kaskaju za Redsima četiri boda.

Meč manje od Sitija ima i Totenhem, koji bi u slučaju trijumfa, prišao ekipi Pepa Gvardiole na samo dva boda.