≫

Lajpcig razbio Hanover! Crveni bikovi dišu za vratom Borusiji i Bajernu! (VIDEO)

Lajpcig se učvrstio na 4. mestu koje vodi u ligu šampiona

• 0

Fudbaleri Lajpciga ubedljivo su, sa 3:0, kao gosti savladali Hanover u okviru 20. kola Bundeslige.

Po svemu sudeći Lajpcig i ove sezone ističe ozbiljnu kandidaturu za plasman u Ligu šampiona naredne sezone. Crveni bikovi učvrstili su 4. poziciju, a i u ovom, baš kao i u prošlom kolu protiv Fortune koju su savladali sa 4:0, bili su više nego ubedljivi.

Tako je prvi gol na meču postigao je Halstenberg iz penala pred sam kraj prvog poluvremena da bi u nastavku Orban sa dva pogotka postavio konačan rezultat.