Bajern poražen u Leverkuzenu, šampion Nemačke posrće u borbi za titulu!

Bavarci primili tri gola na gostovanju za samo 35 minuta

• 1

Fudbaleri Bajerna poraženi su na gostovanju u Leverkuzenu sa 3:1 od ekipe Bajera. Šampion Nemačke je ovo prvi poraz u poslednjih pet mečeva, i može se reći da posrće,m ali sada s obzirom na to da je i Borusija Dortmund igrala nerešeno sa Ajntrahtom, možda ovakj kiks Bavaraca ne mora da bude opasan u borbi za titulu.

Dortmund beži samo sedam bodova a ima još da se igra.

Bajern je poveo u Leverkuzenu golom Goretcke u 41. minutu i s tim rezultatom se otišlo na poluvreme. Međutim u nastavku usledili su golovi Bajera iz Leverkuzena, a postigli su ih Bejli u 53, Voland u 63. i Alario u 87. minutu