Nema navijača Zvezde koji ovo nije želeo da mu uradi pre 14 godina (FOTO)

• 1

Francuski napadač Kevin Gameiro otkrio je putem svog Instagram profila zašto je u subotu veče u 40. minutu meča između Barselone i Valensije (2:2) morao da napusti teren.

Gameiro je bio strelac prvog gola za Slepe Miševe u 24. minutu, da bi u finišu poluvremena svoje mesto ustupio Toresu.

Potpuno zatvoreno levo oko jasno govori zbog čega je Gameiro morao napolje, a verujemo da su mnogi navijači Crvene zvezde poželeli isto ovo da mu urade pre 14 godina.

View this post on Instagram
A post shared by Kevin Gameiro (@kevingameirooff) on

Gameiro je te 2005. igrao za Strazbur i golom u 94. minutu je izjednačio rezultat na 2:2 i tako izbacio crveno-bele iz evropskog proleća. Proleća koji su svi videli posle 2:0 u 62. minutu.

Zvezda je golovima Baste i Đokaja vodila sa 2:0 sve do 77. minuta kada je Gameiro prvi put matirao Stojkovića, a onda u nadoknadi vremena zadao jedan od najtežih udaraca za najtrofejniji srpski klub.