Lacio slavio posle neviđene gluposti golmana Empolija: Sergej zamenjen u drugom poluvremenu (VIDEO)

Felipe Kaisedo iskoristio je nesmotrenost čuvara mreže rivala

• 1
FK Lacio, Sergej Milinković Savić Foto: AP/Tanjug

Fudbaleri Lacija savladali su Empoli u 23. kolu Serije A sa 1:0, a jedini gol na meču postigao je Felipe Kaisedo, koji je u 42. minutu realizovao penal, koji je prethodno zbog nesmotrene reakcije skrivio golman Empolija.

Kaisedo je i oboren u toj situaciji, a upravo je on i preuzeo odgovornost i zatresao mrežu, a ispostavilo se da je time i postavio konačan rezultat.

Lacio je posle ovog meča 4. na tabeli, ali sa utakmicom više u odnosu na Milan, koji ima dva boda manje.

Sergej Milinković Savić je bio u startnoj postavi Lacija za ovaj meč i zamenjen je u 58. minutu, kada je umesto njega u igru ušao Kataldi.