≫

Marušić u šoku zbog crvenog kartona, Lacio ispao iz Lige Evrope (VIDEO)

Sevilja slavila i u revanšu 1/16 finala LE

• 2

Fudbaleri Lacija završili su svoje učešće u Ligi Evrope za ovu sezonu, pošto su i u revanšu poraženi od Sevilje! Posle 1:0 za španski tim u Rimu, kod kuće su slavili sa 2:0 (1:0).

Iako rezultat govori drugačije, Lacio je imao svoje prilike za iznenađenje. I pri rezultatu 0:0, a pogotovo posle primljenog gola u 20. minutu.

Ben Jeder je bio strelac posle jedne odbijene lopte, da bi konačan rezultat postavio Sarabija u 78. minutu.

Pre tog Ben Jederovog gola Lulić je propustio sjajnu priliku za gol Rimljana, da bi i Aćerbi i Korea bili neprecizni za 1:1.

Sevilja je u međuvremenu ostala sa igračem manje posle drugog žutog Vaskeza u 60. minutu, ali mu se u svlačionici pre vremena pridružio i Adam Marušić. Bivši fudbaler Voždovca je dobio direktan crveni u 71. minutu.

Čini se da je sudija prestrogo pokazao Marušiću put izvan terena, a i sam fudbaler je bio u čudu. Lacio je u tim momentima držao igru pod kontrolom, međutim, posle izlaska Marušića stigla je pomenuta kazna i sve je bilo gotovo.

Sergej Milinković Savić, koji se oporavio od povrede, igrao je samo 56. minuta za Lacio.