≫

Pankov je heroj Nišlija: Radnički nastavio pobednički niz!

Nišlije na Karađorđu upisale nova 3 boda

• 4

Fudbaleri niškog Radničkog nastavili su pobednički niz pobedom protiv Vojvodine od 1:0, u prvom meču 23. kola Superlige Srbije.

Početnu inicijativu imao je domaći tim, ali su Nišlije, posle prvog poluvremena bez golova, na startu drugog zatresle mrežu  za početno vođstvo.

Jedini gol na Karađorđu dao je bivši đak Vojvodine Radovan Pankov u 47. minutu, i to posle asistencije Bondarenka sa leve strane.

Do kraja susreta Vojvodina je imala šanse da izjednači rezultat, a najbolje prilike promašili su Milojević i Seničanin.

Tim Nenada Lalatovića šestim trijumfom u nizu u Superligi nastavio je poteru za Crvenom zvezdom, ali i pojačao razdaljinu u odnosu na Partizan, dok je Vojvodina sve dalje od zone za plej-of.