Fener gubio 3:0, pa za 12 minuta izjednačio na 3:3 protiv Bešiktaša: Totalna ludnica u istanbulskom derbiju (VIDEO)

Adem Ljajić nije igrao zbog parnih kartona

• 5

Istanbulski derbi između Bešiktaša i Fenerbahčea doneo je totalnu ludnicu i neverovatan preokret gostujućeg tima!

Vodio je Bešiktaš na poluvremenu sa 3:0, gazio rivala u svakom smislu, ali su igrači Fenera u nastavku za samo 12 minuta stigli do tri gola i konačnih 3:3. Zvuči neverovatno, ali mogli su čak i da pobede.

Gonul u 10. i Jilmaz u 18. iz penala i 45. minutu bili su strelci za Bešiktaš za koji zbog kartona nije igrao Adem Ljajić.

Međutim, Zajc, Čiftpinar i Kaldirim su u periodu od 55. do 67. minuta šokirali crno-beli deo Istanbula.

Feneru je ovaj bod doneo beg iz opasne zone, dok Bešiktaš sada zaostaje 11 bodova za vodećim Bašakšehirom.