≫

Kolarov dobio dva kartona za minut: Lacio odrao Romu u derbiju, Sergej asistirao za 3:0! (VIDEO)

Burno u Rimu!

• 1

Fudbaleri Lacija su kao domaćini nadigrali Romu sa 3:0 u derbiju Rima!

Dominirali su izabranici Simonea Inzagija od početka, već u 12. minutu je Kaisedo pobegao odbrani i plasirao lagano za vođstvo, a Imobile je veliki korak ka pobedi napravio iz penala u 73. minutu.

U samom finišu, u 89. minutu, Kataldi je sa distance postavio konačan rezultat na asistenciju Milinković Savića, s time da je i Olsen tome kumovao traljavom intervencijom, lopta mu je prošla kroz ruke na putu do mreže.

Za kraj, agoniju je produbio Aleksandar Kolarov dobivši dva žuta kartona za minut, bio je buntovan u raspravi sa sudijom Macolenijem, koji to nije tolerisao.

Tome su se posebno naslađivali navijači Lacija, jer smatraju da ih je Kolarov izdao prelaskom u redove rivala, jer je nekada bio miljenik u plavo-belom delu prestonice Italije, pre nego što je otišao u Mančester siti.

Posle ovog meča, ugrozio je Lacio dodatno peto mesto Vučici, a to mesto direktno vodi u Ligu Evrope.