≫

Novi gol Milivojevića za Kristal Palas nedovoljan za pobedu protiv Brajtona! (VIDEO)

Luka je postigao svoj petnaesti gol iz penala za Kristal palas

• 5

Luka Milivojević postigao je novi gol za svoj Kristal Palas i tako postigao izjednačujući gol protiv Brajtona, u meču 30. kola Premijerlige Engleske u kojem je gostujući tim slavio sa 2:1.

Posle prvih 45 minuta domaći tim je gobio posle gola Mareja u 19. minutu. Ali, posle 5 minuta drugog poluvremena Taunsend je oboren u šesnaestercu, pa je sudija polazao na belu tačku.

Naravno, kapiten Palasa nije imao težak zadatak i postigao je svoj petnaesti, od sedamnaest izvedenih penala, od kada nastupa za engleski tim.

Ipak, u nastavku Nokert je fantastičnim golom sa ivice šesnaesterca "skinuo paučinu" iz rašlji gola domaćina i tako postavio konačnih 1:2 za Brajton.