≫

Šok na Enfildu - Liverpul primio gol direktno iz kornera (VIDEO)

Ostaje samo dilema da li je prethodno bio faul nad Alisonom

• 3

Kakav šok za fudbalere i navijače Liverpula na početku meča protiv Barnlija - gosti su poveli već u 6. minutu na Enfildu, i to golom direktno iz kornera!

Strelac je bio Ešli Vestvud koji je sjajno tukao, ali ostaje dilema da li je prethodno bio faul nad Alisonom.

Brazilski golman je bio ometan, nije mogao da skoči i interveniše, a lopta je posle udarca u stativu završila u mreži. Inače, bio je to prvi gol koji je Alison primio posle 500 i kusur minuta.

Ipak, Liverpul je preko Firmina i Manea preokrenuo do poluvremena (2:1). Zatim su nijih dvojica dali još po jedna gol u drugom delu za konačnih 4:2.