Bane golom za Zenit do tima nedelje u Ligi Evrope (VIDEO)

Zenit na kraju nije mogao sa Viljarealom

• 1

Fudbaler Zenita iz Sankt Peterburga Branislav Ivanović postigao je gol za svoj tim u porazu 2:1 od Viljareala u revanšu četvrtfinalnog dvomeča Lige Evrope.

Ivanović je bio jedini strelac za svoj tim u 91. minutu, ali je Viljareal prošao dalje pobedama u obe utakmice. U prvoj je bilo 3:1, a u drugoj 2:1 za španskog predstavnika.

Moreno je u 29. minutu doneo prednost Žutoj podmornici, Karlos Baka je u 47. povećao na 2:0 i potpuno potopio Ruse.

Nekadašnji kapiten reprezentacije Srbije je u prvom minutu sudijske nadoknade bio na drugoj stativi kada je Viktor Ruiz glavom probao da izbaci loptu van svog šesnaesterca, ali je samo dobacio do Banetove noge.

"Žabica" iz neposredne blizine je završila u mreži, a Ivanović je u izboru Sofascore dobio i mesto u timu nedelje.