Milvol vodio 2:0 do 88. minuta, pa posle penala ostao bez polufinala FA Kupa (VIDEO)

Samoubistvo domaćeg tima i kiks golmana u 95. minutu

• 0

Fudbaleri Brajtona poslednji su polufinalisti FA Kupa, pošto su u neverovatnom meču izbacili Milvol u gostima na penale - 2:2 (0:0), 5:4!

Kažemo neverovatan, jer je do 70. minuta bilo 0:0, da bi gosti u 88. i 95. uspeli da nadoknade dva gola zaostatka.

Najviše zahvaljujući golmanu Milvola koji je u nadoknadi vremena dozvolio Marču da izjednači. Prethodno je Lokadija u 88. smanjio na 2:1.

Golove za Milvol postigli su Pirs u 70. i O'Brajen u 79. minutu, ali su Romeo i Kuper bili neprecizni sa bele tačke. Kao i Mari kod Brajtona.

Gosti su se na taj način pridružili Votfordu, Vulverhemptonu i Mančester Sitiju u polufinalu, a svoj meč na Vembliju igraće najpre protiv aktuelnog šampiona.