Maksin Hetafe odoleo u Valensiji, i dalje su na mestu koje vodi u Ligu šampiona!

Srbin odigrao svih 90 minuta za goste

• 0

Fudbaleri Hetafea nastavili su sa sjajnim partijama ove sezone, pošto su uspeli da uzmu bod na gostovanju protiv Valensije, i to u direktnoj borbi za mesto koje vodi u Ligu šampiona - 0:0!

Hetafe je na taj način ostao šest koraka ispred Slepih miševa, dok imaju dva boda više od Alavesa i tri od Sevilje.

Srpski reprezentativca Nemanja Maksimović odigrao je svih 90 minuta za gostujući tim koji je početkom drugog poluvremena imao sreće. Valensija je postigla gol u 55. minutu, ali je on poništen posle konsultacije sudije sa VAR tehnologijom.

Inače, domaćin je bio bolji rival tokom 90 minuta, a poslednju priliku za gol propustio je Pareho u 75. minutu.

Viljareal je pobedio 3:1 ekipu Rajo Valjekana i na taj način su pobegli Selti na četiri boda u borbi za opstanak.

Gosti su vodili golom Suareza na poluvremenu, ali je Ekambi u 50. i 52. preokrenuo. Konačan rezultat postavio je Moreno u 88. minutu.