≫

Da li je sudija slep? Crnoj Gori ukradena pobeda u Bugarskoj, neverovatno je šta je svirano kao penal! (FOTO)

Bizaran penal viđen u Bugarskoj

• 6

Fudbaleri Crne Gore remizirali su protiv Bugarske u Sofiji sa 1:1 uz gol domaćina iz nepostojećeg penala, u 1. kolu kvalifikacija za EURO2020!

Vodila je Crna Gora od 50. minuta lepim golom Stefana Mugoše, koji je po desnom krilu protutnjao i sa distance poslao loptu u ugao, da bi u 82. minutu izjednačio Todor Nedelev sa penala.

Taj penal bio je više nego sporan, jer je faul Vladimira Jovovića bio pola metra van šesnaesterca, ali to arbitri nisu videli.

Todor Nedelev je pokazao na belu tačku, a častio ga je sudija Francuz Rudi Bike.

Pred kraj su čak oba tima mogla do pobede, Martin Minčev je u 91. minutu šutirao pored gola, Boljevića je potom ukrotio golman Mihajlov.

U grupi sa ovim ekipama, u grupi A su još Češka, Engleska i tzv. Kosovo.