≫

Dortmund u nadoknadi vremena naplatio Bajernov kiks za povratak na 1. mesto (VIDEO)

Dvostruki strelac za Milionere je Pako Alkaser

• 1

Nošeni fanatičnom podrškom sa tribina i koreografijom svojih navijača o kojoj pričao celi svet, fudbaleri Borusije iz Dortmunda uspeli su da ''slome'' Volfsburg tek u nadoknadi vremena - 2:0 (0:0)!

Milioneri su na taj način uspeli da naplate kiks Bajerna u Frajburgu (1:1), a golove za Borusiju postigao je Pako Alkaser u 90. i 94. minutu.

Španac je prethodno u 19. minutu promašio neverovatno priliku za domaćina, ali je u međuvremenu stigao da prestigne Luku Jovića na listi najboljih strelaca BL. Sada ima 16 na svom kontu, dok je Srbin na 15 uz meč manje.

Dortmund je na taj način pobegao Bajernu za dva boda, jer su Bavarci odigrali samo 1:1 protiv Frajburga.

Domaćin je poveo u 3. minutu preko Holera, a konačan rezultat je postavio Levandovski svojim 19. golom u 22. minutu.