≫

Kakva ludnica u Primeri: Barsa u 90. gubila sa 4:2, a onda je usledio šou Mesija i Suareza (VIDEO)

Osam golova na El Madrigalu i još jedna majstorija Argentinca iz slobodnjaka

• 7

Kakav meč u Primeri - meč za infarkt!!! Meč u kom smo videli dva neverovatna preokreta i remi Viljareala i Barselone u 30. kolu - 4:4 (1:2)!

Vodio je domaći tim do 90. minuta sa 4:2, prethodno su i gubili u 16. minutu sa 2:0, a onda su se Lionel Mesi i Luis Suarez u nadoknadi vremena postarali da Katalonci ne dožive poraz.

Argentinac je u 91. postigao još jedan sjajan gol iz slobodnjaka, dok je Urugvajac u 93. pokupio jedan odbitak posle kornera za veliko slavlje gostujućeg tima.

Prethodno se činilo se da će Viljareal doživeti katastrofu posle golova Kutinja i Malkoma, a onda je Čukvueze u 23. prekinuo taj opasan nalet Barse.

Izdržala je Žuta podmornica do poluvremena, a onda su u nastavku zaigrali kao da su oni šampioni Španije. Ekambi je u 50. mintuu izjednačio na 2:2, što je bio poziv za Ernesta Valverdea da sa klupe ubacio Lionela Mesija u 61. minutu.

Međutim, domaćin je samo minut kasnije došao do trećeg gola preko Ibore, da bi rezervista Baka u 80. dao četvrti gol. Pomenimo i to da je Viljareal i pre gola Bake imao šansu za četvrti gol, ali je prečka spasila Barsu.

Domaćin je meč završio sa desetoricom igrača, pošto je Alvaro u 86. dobio drugi žuti karton, i to je nekako i preokrenulo finiš utakmice.

Imaće Viljareal za čim da žali, jer bi sa ova tri boda pobegli od zone ispadanja. Ovako, Selti beže samo dva boda.