≫

Milenković glavom udario Perotija, navijači Intera do dna ponizili Ikardija! (VIDEO)

Milenković nije hteo da ustukne, a Fiorentina nije mogla do bodova protiv Kolarova i ekipe

• 1

Fudbaleri Rome i Fiorentine odigrali su nerešeno 2:2 u meču 30. kola italijanske Serije A, dok je Inter razbio Đenovu sa 4:0.

Fiorentina je povela pogotkom Pecelje u 12. minutu, a Vučica je samo dva minuta kasnije izjednačila golom Zaniola.

Gerson je u 51. minutu ponovo doneo prednost Violi šutem po zemlji sa oko 25 metara, a Roma je još jednom izjednačila.

Ovog puta je strelac bio Peroti u 57. minutu kada ga je majstorski pronašao Klajvert, a Peroti iz prve raspalio u dalji ugao gola Fiorentine za 2:2.

Meč je obeležila i jedna incidentna situacija. Nikola Milenković se našao u klinču sa Dijegom Perotijem posle jednog duela kada je oborio Argentinca.

Peroti se Srbinu uneo u lice, a ovaj ga je glavom udario. Obojica su srećom dobili samo po opomenu i na kraju završili meč.

Interu se vratio doskorašnji kapiten Mauro Ikardi i postigao je gol u pobedi Neroazura, ali njegov povratak dočekan je "na nož" na tribinama gde su bili ultrasi njegovog kluba.

Galjardini je u 15. minutu dao gol za 1:0 posle dobrog centaršuta Asamoe. Ikardi je u 40. minutu iznudio penal i crveni karton za Kristijana Romera, a onda je realizovao jedanaesterac i duplirao prednost.

Navijači bi obično na tribini eksplodirali posle gola čoveka koga su čekali više od mesec dana da se vrati u tim, ali zbog svega što se dešavalo sa Ikardijem i njegovom menadžerkom i suprugom Vandom on kao da više nije dobrodošao.

Tako su posle njegovog gola navijači Intera stišavali ostale na tribini da se taj gol ne bi slavio.

Ikardiju to izgleda nije smetalo jer je u 54. minutu asistirao Perišiću za treći pogodak, da bi konačan rezultat postavio Galjardini svojim drugim golom u 81. minutu. Inter je posle pobede treći sa 56 bodova, dok je Đenova 11. sa 33.