Liverpul jedva do pobede: Salah spasio Redse na Sent Meriju, prvi gol dali su iz ofsajda (VIDEO)

Do 80. minuta bilo je 1:1, a onda su Salah i Henderson preokrenuli rezultat posle dva kontranapada

• 4

Mohamed Salah je spasilac Liverpula! Osim što je postigao gol u pobedi protiv Sautemptona rezultatom 3:1 (1:1), Egipćanin je bio začetnik akcije koja je prethodila prvom golu Redsa!

Međutim, tada je Salah bio u ofsajdu, ali pomoćni sudija nije podigao zastavicu! Nedugo zatim, nekoh 30 sekundi kasnije, Liverpul je preko Keite izjednačio rezultat na 1:1.

Detalj kada je Salah bio u ofsajdu Printskrin: Twitter

Prethodno je Šejn Long u 9. minutu kaznio lošu postavku odbrane Liverpula. Mogao je Long i do drugog gola, ali je pri rezultatu 1:0 promašio loptu na nekih pet ili šest metara.

Liverpul se i te kako muči na ovom meču. Štaviše, domaći tim je bio bolji rival. Ipak, nikome nije jasno kako je eklipa Sautemptona kiksnula u tom 80. minutu.

Imali su korner, da bi potom Liverpul imao kontru dva na jedan. Salah je vukao loptu do ivice kaznenog prostora, a onda majstorijom pogodio za preokret.

Konačan rezultat postavio je rezervista Džordan Henderson posle još jednog dobrog kontranapada gostujućeg tima.

Liverpul sada ima 82 boda, dva više od Mančester Sitija koji ima meč manje.