Nemanja Radonjić tragičar Marselja: Srbin nespretno skrivio penal, Liga šampiona je sada baš daleko (VIDEO)

Iako je bio neometan, Radonjić je neoprezno igrao rukom u kaznenom prostoru

• 19

Srpski reprezentativac Nemanja Radonjić jedan je od tragičara francuskog derbija između Bordoa i Olimpika iz Marselja (2:0)!

Radonjić je odigrao svih 90 minuta za gostujući tim, imao je dve dobre prilike za gol, ali je direktan krivac za prvi koji je Marselj primio.

Naime, on je u 27. minutu neoprezno igrao rukom u svom kaznenom prostoru i tako skrivio penal koji je Kamano realizovao.

Marselj se na taj način verovatno oprostio od mesta koje vodi u LŠ, pošto i dalje zaostaju osam bodova u odnosu na Lion, ali uz meč više.

Drugi srpski fudbaler na ovom meču, Vukašin Jovanović, ostavio je dobar utisak u dresu Bordoa i malo je falilo da u prvom poluvremenu zatrese mrežu.

Domaći tim je gol za pobedu postigao preko De Previla u 71. minutu, dok je Pablo 12 minuta kasnije isključen.