Siti u 4. minutu obezbedio plasman u finale FA Kupa (VIDEO)

Žesus strelac jedinog gola na meču

• 0

Mančester Siti je prvi finalista FA Kupa posle tesne pobede nad Brajtnom na Vembliju - 1:0 (1:0)!

Jedini gol na meču viđen je u 4. minutu, kada se Gabrijel Žesus bacio u peterac i glavom doneo prednost Građanima. Asistent je u tom slučaju bio Kevin De Brujne.

Danilo u 87. i Sterling u 90. minutu su jedini imali još po jednu priliku da promene rezultat, ali je on ostao isti kao sa početka utakmice.

Siti je na isteku pola sata igre imao dosta sreće, kada je sudija proveravao VAR i gledao da li je Kajl Voker zaslužio crveni karton. Ipak, kaznio ga je samo žutim.

Šampion Engleske u nedelju čeka boljeg iz duela Votford - Vulverhempton.