≫

Nastasić pogodio za Šalke i doneo zlata vredan bod! (VIDEO)

Remi Šalkeo olakšava put ka opstanku u najjačoj ligi Nemačke

• 0

Fudbaleri Šalkea gostovali su Nirnbergu u utakmici koja je za oba tima bila važna zbog opstanka u Bundesligi, a koja jezavršena 1:1, posle gola srpskog internacionalca Matije Nastasića.

U prvom poluvremenu Nirnberg je igrao mnogo bolje. Imao je veliku priliku da prvi povede ali je Berhens promašio penal.

Slična igra se nastavila i tokom drugog dela, a konstantni napadi domaćih isplatili su se u 83. minutu kada Nirnberg stiže do gola preko Kuba.

Ipak, taj rezultat trajao je samo naredna dva minuta jer je posle kornera, odbijena lopta došla do Nastasića koji je šutirao ka golu i, uz mnogo sreće pogodio.