≫

Milivojević pogodio iz slobodnjaka protiv Sitija! Sterling promašio zicer, pa dao golčinu za pobedu Građana (VIDEO)

Englez centralna figura meča u Londonu, kao i Luka zbog maestralnog šuta u golmanov ugao

• 4

Fudbaleri Mančester Sitija pobedili su Kristal Palas u gostima rezultatom 3:1 (1:0) zahvaljujući dvostrukom strelcu Rahimu Sterlingu!

Sterling je najpre pogodio u 15. minutu, pre nego što je pet minuta ranije promašio zicer, da bi povisio na 2:0 u 63. minutu.

Onaj prvi pogodak je bio sjajan, posle jednog kontranapada, čime se i te kako iskupio za onaj promašaj nekoliko minuta ranije. Hvatanje za glavu Pepa Gvardiole jasno govori kakvu priliku je Sterling promašio u tom 10. minutu.

U nastavku prvo pogledajte promašaj, pa gol Sterlinga za Siti:

Posle onog pogodtka u 63. minutu činilo se da je kraj, lai je Luka Milivojević iz slobodnjaka u 81. minutu doneo dramu.

Tukao je Luka sa nekih 18 metara u bliži ugao Edersona, ali je rezervista Žesus u 90. rešio sve dileme.

Siti sada ima bod više od Liverpula koji igra sa Čelsijem u 34. kolu, ali vredi pomenuti da Građani imaju da odigraju jedan zaostali meč.