Kostićeve lopte ''imaju oči'', asistencija Srbina u porazu Frankfurta (VIDEO)

Vezista Ajntrahta u 14. minutu pronašao Pacijencu u kaznenom prostoru

• 3

Srpski reprezentativac Filip Kostić upisao je još jednu asistenciju u dresu Ajntrahta iz Frankfurta, ovoga puta za vodeći gol u porazu od Auzburga - 1:3 (1:2)!

Kostić je odlično centrirao u 14. minutu i praktično je pogodio Pacijencu u glavu, a ovaj je posle gola Benfiki pogodio i u domaćem šampionatu.

Ipak, gosti su preko Rihtera u 31. minutu došli do izjednačenja, a zatim i do prednosti na poluvremenu golom istog igrača u 45. minutu.

Osim Kostića, od prvog minuta meč je počeo i Luka Jović. U drugom delu je u igru ušao i Mijat Gaćinović, ali to domaćem timu nije donelo prednost.

Gregoriš je u 84. minutu postavio konačan rezultat, a vredi pomenuti da je Ajntrah celo drugo poluvreme igrao bez isključenog Fernandeza.