≫

Liverpul silan protiv Čelsija, majstorija Salaha: Redsi imaju sjajan raspored, za titulu im treba samo kiks Sitija (VIDEO)

Mane i Salah za dva minuta rešili pitanje pobednika

• 1

Fudbaleri Liverpula pobedili su Čelsi rezultatom 2:0 (0:0) u derbiju 34. kola Premijer lige i tako su uspešno ''preskočili'' najtežu utakmicu do kraja sezone!

Redsi sada imju dva boda više od Mančester Sitija koji ima utakmicu manje, ali i dosta povoljniji raspored do kraja sezone.

Sadio Mane i Mohamed Salah su za dva minuta rešili pitanje pobednika - golovima u 1. i 53. minutu! Posebno je lep pogodak Egipćanina. S druge strane, Plavci nisu imali nijednu ''krštenu'' akciju.

Liverpul do kraja šampionata ima mečeve od kuće sa Hadersfildom i Vulverhemptonom, dok gostuju kardifu i Njukaslu.

Siti, s druge strane, gostuje Mančester junajtedu, barnliju i Brajtonu, dok dočekuju Totenhem i Lester.